Коли річниця вибуху на ЧАЕС — «свято», то і карантинні обмеження — пофіг. 😡 Це звичайні кав'ярні і бари хай думають, як вижити, інше діло — депутатський ресторан ревізора Тищенка, що нині нардеп від «Слуги Народу». Тут триває бенкет — хоч приймають лише “особливих” гостей. Серед них:
 — Антон Яценко, нардеп та хрещений батько тендерної мафії,
 — Павло Куфтирєв, партнер Коломойського та помічник нардепа від СН,
 — Олександр Кабанов, депутат та колишній сценарист «Квартал 95»,
 — Віталій Кисіль, менеджер ахметівського «Метінвесту»,
 — Сергій Трофімов, перший заступник голови ОП та екс-продюсер «Квартал 95».
Та інші політики.

Це — ресторан «Велюр» народного депутата Миколи Тищенка. Настільки «депутата», що його ресторан працює попри карантин. Закон один для всіх, ага?

У ресторан приїжджають депутати, «рішали», бізнесмени, екс-регіонали. У ресторані щось святкують. З ресторану у повному розфокусі, хитаючись у різні сторони, виходить нардеп Антон Яценко (який пізніше скаже, що його там не було). Як і решта відвідувачів.

Спостерігали за «Велюром» більше тижня. Вдень. Увечері. У вихідні.

Ресторан працює. Не для всіх. Для віп-персон. Для «своїх». Для настільки «своїх», що за годину туди заходить з-десяток людей.

І це в той час, коли увесь адекватний ресторанний бізнес зачинений на карантин. Хтось несе великі збитки, хтось вже втратив бізнес.

Як виправдав роботу ресторану сам Тищенко та які відмазки вигадували його гості, дивіться у сюжеті Максим Опанасенко та Анастасия Усенко

Джерело: bihus.info
Фото з мережі