Вулиці Робоча, ім. Б. Хмельницького, ім. П. Сагайдачного, та ім. В.  Короленка цієї весни матимуть освітлення. Про це йшла мова під час зустрічей народного депутата України Олександра Кодоли з мешканцями цих вулиць, які відбулися під час робочої поїздки нардепа до Носівки 2 квітня.

Тут цьогоріч втілюється у життя проект з відновлення вуличного освітлення, на реалізацію якого Олександр Кодола залучив з державного бюджету майже 600 тисяч гривень. На вулицях буде встановлено сучасні енергозберігаючі LED-ліхтарі.

Для жителів цих вулиць відновлення освітлення — справжнє свято, адже  тут його чекали понад двадцять років. Відзначити таку люди запланували чаюванням, на яке вже запросили Олександра Кодолу та міського голову Володимира Ігнатченка.

“Світла на вулицях ми чекали дуже довго.  Уявіть собі, що ввечері, особливо взимку, коли короткий день, як важко добиратися додому в темряві. Тепер ситуація зміниться, сподіваємося, що вулиці наші оживуть”, — говорили місцеві мешканці під час зустрічі з депутатом.

До речі, на вулиці Робочій зустріч відбулася поряд з дитячим майданчиком,цього року його встановили в рамках програми Олександра Кодоли із встановлення дитячих та спортивних майданчиків. До цього нічого подібного  тут не було за весь час існування вулиці. Тепер дітям вулиці Робочої є де гратися. Під час зустрічі народний депутат вручив жителям вулиці прапор України, який був із чемпіоном світу з боксу з Ніжина Петром Івановим під час його бою за чемпіонський титул в Парижі.