Цього року громадяни можуть отримати спеціальну бюджетну дотацію за утримання молодняка великої рогатої худоби (ВРХ). Сума коштів – до двох з половиною тисяч гривень за вирощування теляти.

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Чернігівської ОДА.

Ці кошти виплачуються за утримання до 13-місячного віку молодняка ВРХ, який народився в приватному господарстві. Умова – тварина має бути ідентифікованою та зареєстрованою.

Документи на отримання дотації приймаються за місцем розташування господарств – сільськими, селищними, міськими радами. Місцеві ради направляють відповідну інформацію Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Розподіл бюджетних коштів між розпорядниками нижчого рівня затверджується Міністерством аграрної політики та продовольства України на підставі отриманих з регіонів заявок.

Термін подачі документів поділений на три періоди: перший – до 1 травня, другий – до 1 вересня, третій – до 1 грудня.

Так, на 1 травня цього року на Чернігівщині 101 фізична особа подала заявки на отримання вищевказаної бюджетної дотації за вирощування в особистих господарствах 134 голів молодняка ВРХ. Сума нарахованої дотації склала понад 181 тисячу гривень.

Джерело: nizhyn.pravdatut