З приходом весни, деякі ніжинці полюбляють випити алкоголю в громадських місцях. Минулого тижня працівниками Ніжинського відділу поліції було складено 36 відповідних адмінпротоколів. 8 порушників попалися вже вдруге за рік, а один навіть втретє. Статистичні дані повідомила начальниця Сектору моніторингу Ніжинського ВП НП Інна Музиченко.

За інформацією правоохоронних органів, минулого тижня ніжинськими поліціянтами було прийнято 260 заяв та повідомлень про вчинення правопорушень та інших подій. З 19 розпочатих кримінальних проваджень: 9 за крадіжку, 4 за спричинення легких тілесних ушкоджень, 3 за фактом ухиляння від сплати аліментів та один факт підробки документів.

По лінії адміністративного нагляду складено 118 протоколів. Зафіксовано 65 порушень ПДР з боку водіїв. 8 водіїв сіли за кермо без відповідних документів. 4 ДТП сталося з вини водіїв (на щастя люди в них не постраждали), 5 водіїв не мали відповідного технічного контролю на авто, 11 порушень правил зупинки, стоянки, 16 порушень з боку водіїв великотоннажних транспортних засобів та 2 випадки насильства в сім'ї.

Дізнавалась Ольга Рогачова