На черговій нараді керівників комунальних підприємств за участі міського голови Анатолія Лінника, першого заступника міського голови Григорія Олійника, начальника УЖКГ та Б Анатолія Кушніренка, відбулась досить цікава презентація, щодо нової технології контролю за вуличним освітленням.SAM_2390-1

Предметом презентації стала система автоматизації вуличного освітлення, яка складається з терміналу управління та комп’ютерної програми, що здійснює керування мережами освітлення вулиць, фактично з кімнати диспетчера, і при цьому не потрібно залучати техніку та бригаду електриків. Ця система приєднується до шафи управління вуличним освітленням і збирає всю інформацію стосовно стану освітлення по 15 параметрам. Може керувати вмикання, вимикання освітлення, як певного району, так і всього міста. За допомогою системи автоматизації можна запрограмувати і  регулювати яскравість світіння ліхтарів, що дасть змогу освітлювати місто вночі не споживаючи при цьому стільки електроенергії як ввечері. Також при роботі такої системи диспетчер зможе побачити на екрані монітора пошкодження в системі освітлення і вчасно направити туди ремонтну бригаду для усування аварії чи будь-якого пошкодження.

Міська влада зацікавилась цією новою технологією автоматичного керування та доручила досконало вивчити її спеціалістам, провести економічний аналіз та, можливо, проектно-кошторисну документацію, щодо застосування системи в Ніжині.

SAM_2396-1 SAM_2399-1 SAM_2401-1

Унєніж