На засіданні виконавчого комітету Ніжинської міської ради розглянули питання про встановлення графіку використання води населенням для поливу присадибних ділянок.

По даному питанню доповідав Богдан Сергійович Лагойко. За його словами, проект рішення підготовлений з метою покращення надання послуг централізованого водопостачання населенню, впорядкування обліку і зменшення втрат питної води, яка використовується для поливу присадибних ділянок.

Поливний період на 2017 рік встановлено з 01.05.2017 по 01.09.2017 року, під час якого оплата за спожиту воду здійснюватиметься згідно з показниками  водомірів, а у разі їх відсутності — за вартістю 98 грн. 64 коп. на місяць за полив земельної ділянки 100 кв.м.

З метою недопущення збою у постачанні населенню міста питної води, особливо мешканцям багатоповерхових будинків, час для поливу присадибних ділянок встановлено з 22:00 години  до 7:00 години та заборонено здійснювати полив вдень.

Також заборонено самовільне влаштування на присадибних ділянках, у багатоповерхових будинках, та для інших споживачів — тимчасових водопровідних мереж, розміщення шлангів для поливу присадибних ділянок усім абонентам без виключення.

«На комунальному підприємстві «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» створені спеціальні бригади для здійснення контролю за використанням питної води комунальних мереж. У разі виявлення фактів порушення законодавства такі бригади будуть складати відповідні акти», — зазначив Богдан Лагойко.

 

Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю
виконавчого комітету
Ніжинської міської ради