Досить часто ніжинці стикаються з проблемами побутового характеру на кшталт: прорвало трубу водопроводу, засмітилась каналізація, протікає дах будинку, перегоріла лампочка в під’їзді, не поступає електроенергія в квартиру, валяються гори сміття та гілок у дворі багатоповерхівок, тощо.  З цими проблемами та вимогою вирішення їх, мешканці чомусь звертаються до комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства», при цьому не усвідомлюючи, що в Ніжині є різні профільні підприємства, які безпосередньо займаються вирішенням даних проблем.

Щоб уникнути будь-яких недомовок і непорозумінь, слід звернути увагу, що КП «ВУКГ» безпосередньо займається вирішенням таких проблем:

  • Ремонт ліхтарів, заміна перегорілих ламп, відновлення вуличного освітлення.
  • Збір, прибирання, вивезення та захоронення ТПВ зі спеціалізованих майданчиків та пунктів прийому сміття.
  • Збір, прибирання, вивезення та сортування вторинної сировини по категоріям: скло, папір, пластик, метал зі спеціалізованих контейнерів.
  • Прибирання вулиць міста.
  • Озеленення квітників в центральній частині міста.
  • Благоустрій підпорядкованих підприємству парків та скверів.
  • Видалення аварійно-небезпечних дерев та підрізання гілок з дерев на вулицях міста.
  • Скошування трави, санітарно-формувальне підрізання зеленої огорожі (кущів) на центральних вулицях міста.
  • Видалення та вивезення дерев, що впали внаслідок негоди.

Для звернень громадян спеціально була створена гаряча лінія підприємства, яка працює цілодобово. При зверненні до неї, сигнал від кожного заявника фіксується в спеціальний журнал та кожного робочого ранку розглядається, вирішується та контролюється до виконання керівництвом КП «ВУКГ». До уваги не беруться тільки анонімні сигнали.

Телефон гарячої лінії – +38 (068) 272 62 32

Також звернення можна залишити у чергового виконавчого комітету Ніжинської міської ради за номером 1580 або 7-19-51.

Шановні мешканці! Якщо Ви бачите , що не світить ліхтар вуличного освітлення, впало дерево, не прибране сміття та інші проблеми, якими займається безпосередньо комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» обов’язково зателефонуйте та повідомте про негаразди на гарячу лінію. Кожен сигнал буде взято до уваги.

Номер телефону гарячої лінії можна побачити в кожному рахунку за вивіз ТПВ, на сайті підприємства –  http://unenizh.org.ua, на сайті Ніжинської міської ради – http://www.nizhynrada.gov.ua та на офіційній сторінці КП «ВУКГ» в соціальній мережі Фейсбук – https://www.facebook.com/vukgkp.

Тільки разом з Вами та спільними зусиллями ми зробимо наше рідне місто кращим, чистішим, красивим та більш комфортним для життя.

Джерело: unenizh.org.ua