19 червня 2016року на Ніжинщині в урочищі «Рокітина Долина», що поблизу села Сальне відбулися змагання зі стендової стрільби серед мисливських первинних колективів Ніжинського товариства мисливців та рибалок – «Влучний мисливець 2016».

Дані змагання були приурочені 95 річчю створення Всеукраїнської громадської організації «Українське товариство мисливців та рибалок».

DSC_3740

Метою проведення заходу була популяризація стендової стрільби серед мисливців, залучення молоді до здорового способу життя, відродження мисливських традицій. Проте головною метою проведення даного змагання було зібрати однодумців для спілкування, відірвати мисливців від буденних справ і проблем.

Даний захід був організований Головою Сальненської первинної мисливської організації УТМР Калініченко Ігорем Олександровичем. Допомогу у проведенні заходу надали члени місцевого мисливського колективу. Загальне керівництво змагань здійснював головний мисливець Ніжинщини, голова райради УТМР – Могільов Олексій Миколайович.

Подібного роду змагання проводилися вперше за багато років на теренах Ніжинщини, а тому викликали скепсис у «бувалих» мисливців. Це і не дивно, адже більша половина учасників змагань ніколи не практикувалися в умінні стрільби по тарілочкам/мішеням.

DSC_3710

До змагань було допущено 21 учасника, а це не багато не мало 7 команд.

На змаганнях були присутні члени первинних організацій з Сального, Лосинівки, Степу, Леонідівки, Вікторівки, Ніжина. Також на захід завітали і члени УТМР зі столиці.

Після реєстрації учасників змагань, було урочисте відкриття заходу. Учасникам було роз’яснено правила техніки безпеки поводження зі зброєю на стенді, після чого відбулося жеребкування команд.

Кожен учасник повинен був виконати дві вправи. Перша – 8 одиночних мішеней, друга вправа – дуплет (дві тарілочки вилітають одночасно).

За результатами змагань 1 командне місце зайняла команда з Лосинівки до складу якої входили: — Талалаївський Андрій, — Яременко Григорій, — Савенко Олександр.

2 місце дісталося команді з Сального, до складу якої входили: Шевченко Володимир, — Царенко Володимир, — Покрасьон Олександр.

3 місце виборола збірна команда «Десна» до складу якої увійшли: Кільовий Віктор (м. Ніжин), Ременюк Олег (смтЛосинівка), Могільний Микола (с. Степ).

У індивідуальній першості 1 місце дісталося абсолютному чемпіону змагань – Савенко Олександру (Лосинівка), друге місце у напруженій боротьбі дісталося досвідченому мисливцю з Лосинівки – Григорію Яременко, а третє місце закріпив за собою мисливець зі Степу – Микола Могільний.

DSC_3791

Всі призери змагань були нагороджені медалями, кубками та тематичними подарунками.

Після офіційного завершення змагань, традиційно для мисливців, було організовано польову кухню де кожен міг долучитися до приготування шурпи та шашлику.

Загалом, змагання вдалися на славу, подарували нашим мисливцям незабутні враження та теплоту душевного спілкування.

Голова Сальненської ПМО УТМР  І.О. Калініченко