Тема, яку найчастіше обговорюють останніми днями у Ніжині, стосується оптимізації двох шкіл — №№4 та 12.

Супротивники даного процесу наводять безліч аргументів не на користь справі, намагаючись перетягнути на свій бік якомога більше прихильників. Але, як з’ясувалося, наведені аргументи не відповідають дійсності.

Так, одне з питань, на якому намагаються «заробити дивіденди» супротивники оптимізації – це продаж приміщень шкіл №№ 4 та 12, які вивільняться, та земельних ділянок, на яких вони розміщуються.

У радіоефірі  начальник Управління освіти Ніжинської міської ради Валентина Градобик, який відбувся на каналі «Суспільне Чернігів» 14 січня, донесла позицію місцевої влади: приміщення та території цих шкіл ніхто не передаватиме ніяким комерційним структурам, а тим паче – не продаватиме! Вони залишаються для потреб освітньої та соціальної галузей. Розглядатимуться варіанти від облаштування дитячого садка до службового житла для вчителів і медиків.

На запитання ведучої радіоефіру, чи можливий варіант, що у вивільнених приміщеннях розмістять дитсадочки,  В. Градобик відповіла стверджувально: «Так, можливий».  

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет