О пів на 9 ранку 6 жовтня 2017 року пограбований ювелірний магазин «Златко» в Ніжині. Минулого року він «виніс» магазин 13 квітня 2016 року.

В цьому випадку цікавий вже не стільки сам факт пограбування «ювелірки».

Цей грабіжник без маски, позуючи перед камерою відеоспостереження, грабував ювелірний магазин півтора роки тому. І ось він же знову прийшов грабувати у той же магазин.

Незважаючи на достатньо чіткий стоп-кадр із пикою грабіжника і чимось схожим на пістолет в руках, наші «органи» за півтора роки його так і не ізолювали на відповідний строк.

Грабіжник віком 45-55 років, зріст близько 1,76 м, худорлявий.

Як пишуть коментатори під новиною про його «подвиг» півторарічної давнини, його «погоняло» – Вітька Гвоздь. І справді, дядько зовсім не огрядний. Про це написали на сайті Свобода.ФМ.

На сайті Нежатин повідомили, що невідомий чоловік, зайшовши до магазину, тримав у руках сокиру. Нею він розбив дві вітрини з коштовностями, які знаходяться з правого боку біля входу. Після того, як він вичистив вітрини, вибіг з крамниці.

За словами очевидців злочину, чоловік мав неадекватний вигляд:  розширені зіниці і різкі, невпевнені  рухи. Можливо знаходився під дією алкоголю, чи наркотичних речовин.

Сума поцуплених коштовностей наразі невідома. Ведеться розслідування. Інформація щодо пограбування підтверджена правоохоронними органами.