Напередодні Дня  родини, який в Україні відзначається 8 липня, Ніжинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді влаштував святкову зустріч своїх клієнтів — сімей із дітьми найменше захищених категорій -  у парку ім. Т. Шевченка.

За сприяння ПТ «Партнер» тридцять хлопчиків та дівчаток отримали можливість відвідати всі паркові атракціони на благодійних засадах. Деякі мами розповідали, що дітвора від самого ранку з нетерпінням чекала цієї події, висловлюючи занепокоєння тим, аби не запізнитись на цікавий захід. Адже далеко не всі наші  сім’ї можуть дозволити собі витрати на досить-таки недешеві розваги, й особливо ті, в яких виховуються двоє та більше дітей. А цього разу і батьки  мали змогу активно відпочити, катаючись разом із малечею на «веселих горках».

На завершення фахівці центру соціальних служб провели конкурс малюнку на асфальті та вручили всім його учасникам призи на згадку про приємну подію. Соціальні працівники побажали своїм клієнтам злагоди в їхніх родинах, миру, любові, взаємної поваги та добробуту, щоби всі  діти  зростали в радості й любові, здоровими і щасливими.

О. Гребеннікова,
фахівець із соціальної роботи
НМЦСССДМ