Рішення “Про заборону руху вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тонн по м. Ніжину” прийняли сьогодні, 21 січня у стінах Ніжинської міської ради.

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради вирішив заборонити рух по вулично-дорожній мережі міста Ніжина вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тонн та дозволити рух транспортним засобам, фактична маса яких не перевищує 24 тонни, з навантаженням на вісь до 7 тонн по вулицям:

Носівський шлях (зі сторони об’їзної дороги);

вул. Шевченка (від вул. Носівський Шлях ) до перехрестя з вул. Г. Корчагіна;

по пров. Урожайний ( з вул. Носівський Шлях);

по вул. Прилуцькій ( зі сторони с. Хвилівка ) до вул. Шаумяна;

по вул. Борзнянський шлях ( зі сторони с. Вертіївка ) до сектору митного оформлення № 2 митного поста «Прилуки» ( м. Ніжин вул. Борзнянський Шлях 57 Г ).

У разі виробничої необхідності щодо перевезення великовагових вантажів по м. Ніжину, рішення щодо цього приймається виконавчим комітетом Ніжинської міської ради у кожному окремому випадку, за відповідним зверненням.

«Це дуже важливе питання. Оскільки великогабаритні транспортні засоби пошкоджують міську інфраструктуру та дороги. Даний проект був спільно напрацьований з Нацполіцією. Правоохоронні органи жорстко контролюватимуть дотримання відповідних вимог. Управління житлово-комунального господарства та будівництва встановить нові обмежувальні дорожні знаки. Порушники штрафуватимуться, дані штрафні санкції будуть іти в бюджет Ніжинської громади. Також прийняття даного рішення дасть змогу зберегти дороги, які ми ремонтуємо та на відновлення яких потрібно витратити ще чимало коштів. По даному питанню у співпраці з Нацполіцією ми повинні навести порядок в місті Ніжині та інформувати громадян щодо заборони проїзду в місті таких великотоннажних транспортних засобів», — наголосив Олександр Кодола.