200px-Valery_Karpuncov

Центральна виборча комісія визнала обраними народними депутатами, обраних на позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року за списками партій «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт», Валерія Карпунцова, Олега Велікіна, Максима Саврасова, Ярослава Єдакова і Хвичу Мепарішвілі.

Як повідомляє прес-служба ЦВК, відповідне рішення ухвалено на засіданні комісії у вівторок у зв'язку з достроковим припиненням повноважень народних депутатів Володимира Гройсмана, Іванни Климпуш-Цинцадзе та Степана Кубіва (фракція «БПП»), а також Лілії Гриневич та Остапа Семерака (фракція «Народний фронт»), які перейшли працювати до Кабінету Міністрів.

Як повідомлялося, 14 квітня Верховна Рада достроково припинила повноваження семи народних депутатів у зв'язку з їхнім переходом на роботу до Кабміну.

З сьогоднішнього дня виходець з Ніжина Валерій Карпунцов набув депутатських повноважень.

 

Довідково:

З української Вікіпедії

Валерій Віталійович Карпунцов (нар. 15 червня 1978, місто Ніжин, Чернігівська область) — український правник, політик. Народний депутат України, заслужений юрист України, кандидат юридичних наук.

У 1995 році успішно закінчив ліцей при Ніжинському державному педагогічному інституті ім. М. В. Гоголя та поза конкурсом був зарахований студентом 1 курсу фізико-математичного факультету. У 1996 році за власним бажанням покинув навчання в НДПІ та вступив на перший курс юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Більше інформації про звязки В. Карпунцова з рідним містом українська Вікепедія не дає.

Цікаво, що серед нагород і звань доволі молодого політика, є і звання, присвоєне Союзом юристів України, — Видатний юрист України