Ситуція, що складається навколо приміщення Ніжинської школи мистецтв відома вже давно. Ніжинський механічний завод відсудив право власності на цей об'єкт у ніжинської громади та швиденько продав його одному  з місцевих підприємців. А отже існує загроза того, що діти, що навчаються  у цій школі, а їх близько 400, можуть бути викинуті на вулицю.

Редакція УН отримала на свою адресу відкритий лист батьків, учнів що навчаються у цій школі.
Батьки учнів Школи мистецтв стурбовані ситуацією, яка склалася навколо продажу приміщення школи (вул. Гончарна, 19А).
Школа мистецтв протягом 25 років навчає наших дітей . Звертаємося до міської влади з проханням про вирішення питання приміщення школи і допомогти колективу та нашим дітям, які постійно представляють місто на високому рівні в різних мистецьких жанрах.
Школа не просто експлуатувала цю будівлю. За батьківські внески за навчання приміщення підтримувалося в належному стані: ремонт даху, підлоги, заміна дверей та вікон, ремонт класів, придбання музичних інструментів, пошиття концертних костюмів. Все це лягло на плечі педагогічного колективу і батьків. Дирекція школи вела себе як справжній дбайливий господар – оплачувала комунальні послуги, ремонтувала приміщення, яке отримала в напівзруйнованому стані і за ці роки привела його в порядок не звертаючись за фінансовою допомогою до місцевої влади.
Школа не просто навчала та виховувала дітей – вона прославляла наше місто на обласному рівні (входить до п’ятірки найкращих закладів області), всеукраїнському та міжнародному. Нашу школу знають в різних куточках України, а також за її межами (Білорусі, Чехії, Франції, Словенії, Польщі, Болгарії). І всюди першим словом стоїть: 12 дипломів переможців тільки на престижному Всеукраїнському конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої», дві Диво-дитини України, розписана стіна будинку по вул. Московській, а перемоги театралів, хореографів, вокалістів та музикантів не перелічити.
Випускники школи навчаються у найпрестижніших ВНЗ України і зарубіжжя: За 25 років школа не тільки навчала дітей, а і виплекала з своїх учнів викладачів школи, які прославляють місто своєю мистецькою діяльністю .
Ми звертаємося до міської влади вжити дієвих заходів по вирішенню питання з анулювання продажу приміщення школи та передачі його у власність міста.
Наші діти повинні навчатися у цьому приміщенні!!!

Батьківський комітет школи