Вже четвертий рік поспіль в Ніжині День Конституції України відзначають патріотичним велопробігом, започаткованим і організованим представником міста в українському парламенті народним депутатом України Олександром Кодолою. З кожним роком цей чудовий спортивний захід набирає все більшої популярності. Цьогоріч у патріотичній фізкультурній акції, не дивлячись на дощову погоду, взяли участь майже 500 жителі та гостей міста різного віку.

Перед стартом учасників привітав Олександр Кодола, який зазначив, що Ніжин став дійсно велоцентром нашої області:

«Я дуже радий, що започаткований нами чотири роки тому патріотичний велопробіг стає все більш популярним серед ніжинців, і вже традиційним.

Це дуже важливо знати, що у нас стільки багато однодумців, що люди підтримують нашу ідею, що наша спільна команда велоніжинців стає все більшою і згуртованішою.

Наша спільна ніжинська команда вже четвертий рік буде їхати вулицями нашого прекрасного древнього міста з патріотичною метою, пропагуючи інтерес до здорового способу життя, любов до свого міста, до своєї країни. Це означає, що за цей час ми створили справжній колектив небайдужих людей, які турбуються про себе, про своїх дітей та близьких, про своє місто, які готові стати і рушити дорогою змін і зробити нашу ніжинську громаду справді успішною

Я бачу перед собою сотні людей, які із  оптимізмом дивляться у майбутнє і готові долати труднощі життєвої дороги. Радий розділити з вами цей настрій,  оптимізм,  віру в майбутнє. Переконаний, що нам разом під силу змінити і власне життя, і життя у нашому Ніжині. Впевнений, що усі разом ми зробимо його комфортним для всіх жителів, велосипедистів, пішоходів, автомобілістів, для усієї нашої громади!»

А розпочався велопробіг із заїзду найменших учасників, вихованців дитячих садків міста, які проїхали два кола, площею Івана Франка.

Далі на старт вийшли старші учасники пробігу. На чолі колони стали    У Олександр Кодола, ніжинський міський голова Анатолій Лінник, представники депутатського корпусу, районної державної адміністації.

Велосипедисти їхали за маршрутом: Площа І.Франка, вул. Набережна, пл. Гоголя, вул. Чернігівська, вул. Широкомагерська, вул. Московська, вул. Вороб'ївська (колишня вул. Орджонікідзе), вул. Покровська (колишня вул. Подвойського), вул. Василівська, вул. Б.Хмельницького, вул. Лащенка. Площа І. Франка.

Після завершення велопробігу всіх учасників чекало нагородження в різноманітних номінаціях, вручення дипломів, грамот, приємних подарунків. Зокрема Олександр Кодола вручив керівництву Ніжинської дитячо-юнацької спортивної школи сертифікат на 190000 грн. для придбання велосипедів, чим неабияк порадував учасників. На завершення свята відбувся розіграш різноманітних призів, які надавались спонсорами свята.

Крім того депутат запросив учасників взяти участь у наступному спортивному святі, яке відбудеться 30 червня. Це відкриття сучасного міні-футбольного поля із штучним покриттям біля міського стадіону «Спартак».

 

Фото: Ніжинська міська газета «Вісті»