27 листопада відбулося засідання позачергової другої сесії міської ради VIII скликання під головуванням міського голови Олександра Кодоли. У засіданні взяли участь 34 депутати міської ради.

На порядок денний було винесено рішення щодо виконання бюджету Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року; внесення змін до бюджету Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік; затвердження Регламенту Ніжинської міської ради Чернігівської області VIII скликання; про оплату праці міського голови та рішення, які стосувалися майнової сфери міста.

Прийняли ряд процедурних питань по утворенню Кунашівсько-Переяслівського старостинського округу, старостою якого обрали Пелихай Любов Михайлівну та включили її до складу виконавчого комітету Ніжинської міської ради (за посадою).


Прийняли важливе рішення для розвитку Ніжинської громади «Про затвердження Протоколу про співробітництво між Ніжинською міською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE) щодо виконання Програми в Україні». Напередодні міський голова Олександр Кодола разом зі своїми заступниками пройшов співбесіду та домовився про плідну співпрацю. Дане співробітництво дає змогу залучити міжнародні кошти і реалізовувати проєкти для розвитку нашої громади.


Метою проєкту DOBRE спрямовувати більшу частину своєї технічної та фінансової допомоги на місцевий рівень, даючи можливість новоствореним об’єднаним територіальним громадам (ОТГ) краще управляти ресурсами, збільшити якість державних послуг, стимулювати розвиток місцевої економіки, та збільшити рівень залучення громадян.

У «Різному» розглянули питання, що стосувалися надання якісних медичних послуг, проведення ПЛР діагностування, підтримка Ніжинського пологового будинку.

Очільник міста зазначив, що на разі вирішується питання облаштування лабораторії для проведення ПЛР діагностування на першому поверсі заводу «Сільмаш». Для цього планується надання місту державної субвенції близько 3 млн грн.

Джерело: Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю НМР
Фото з Відділу інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю НМР