Менше року тому, під гаслом «ІНІЦІЮЙ. ПІДТРИМУЙ. ВПЛИВАЙ» у Ніжині запрацювала єдина система місцевих петицій. Шляхом створення електронних петицій місцевого значення, жителі Ніжина почали реалізовувати своє право бути почутими місцевою владою.

Безымянный2333

Перше клопотання, яке з’явилося на сайті єдиної системи місцевих петицій у Ніжині, стосувалося зниження вартості проїзду в громадському транспорті до 2,50 грн. Петиція тоді зібрала 87  нині 100 необхідних голосів.  Натомість прохання залишити вартість проїзду 3,50 підписало 106 осіб.

Загалом, з усіх поданих ніжинцями петицій, на 15 отримано офіційну відповідь, тоді як 10 населенням не підтримано та 2 залишається на стадії збору підписів.

Безымянный2

Підраховано за даними єдиної системи місцевих петицій: e-dem.in.ua/nizhyn

ТОП-3 найпопулярніших петицій

  1. Зміна місцезнаходження РАЦС у м. Ніжин (111 голосів)
  2. Залишити проїзд в транспорті по 3.50 (106 голосів)
  3. Дитячий майданчик в парку ім. Т. Шевченка (100 голосів)

Зважаючи на кількісну перевагу підписів, найбільше голосів зібрала петиція про зміну місцезнаходження міського РАЦС. Разом з тим, клопотання про рішення проблеми з сміттєвими контейнерами у місті набрало найменшу кількість голосів.

Для порівняння: у зверненнях чернігівців лідирує петиція про свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику (3097 підписів).

Наразі у стадії збору підписів знаходиться дві петиції: про облаштування пішохідних переходів біля ЗОШ № 2 (78 голосів) та про створення у місці сучасного спортивно-оздоровчого центру з басейном (84 голоси).

Що стосується ситуації в Чернігові, то наразі: надано відповідь на 154 петиції, не підтримано – 349, на стадії збору підписів – 62. П’ять петицій на розгляді.

11111111

Підраховано за даними єдиної системи місцевих петицій: e-dem.in.ua/chernihiv