Всі пам’ятають, як у минулому році Ніжин сколихнула звістка про викрадення пам’ятника Марку Бернесу, який стояв в Графському парку. Нахабство і безпринципність цього вчинку вразила всіх. Остаточні ж мотиви невідомі і до сьогодні. Чи то випадково, чи то навмисно, боячись хвилі народного обурення, але злочинці залишили понівечений пам’ятник обабіч дороги, на околицях міста. Це дало можливість віднайти його правоохоронцям, і в ніжинців з’явилась надія, що пам’ятник повернеться на свій постамент.

Пройшов вже майже рік, але відновлення понівеченого пам’ятнику так і не відбулося.

У січні місяці редакція «Нежатин» зверталась до начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолія Кушніренка, адже саме його управління відповідає за стан монумента. За його словами, в лютому місяці пам’ятник було направлено до київської фірми на реставрацію. Дата закінчення реставраційних робіт ще не відома, як і повна вартість робіт.

Тепер же проходячи Графським парком, ніжинці помічають, що зник і постамент, на якому колись сидів Бернес. Куди ж він подівся? Із запитаннями знову звернулись до Анатолія Кушніренка. Він повідомив, що камінь було також направлено до Києва, де нины відбувається повна реконструкція пам’ятника.

Джерело: Нежатин