Узимку дорожнє покриття найбільше страждає від впливу погоди. Лише за останній тиждень мороз на Чернігівщині змінювався плюсовою температурою кілька разів. Нерідко спостерігалась і значна різниця між температурою повітря удень та вночі. При таких різких перепадах знижується жорсткість дорожнього покриття і виникає ямковість.

У зв’язку з цим, на замовлення Служби автомобільних доріг, підрядним підприємством ДП «Чернігівський облавтодор» проводиться аварійний ямковий ремонт автомобільних доріг у Чернігівській області. А саме, за минулий тиждень було ліквідовано 386 м2 ямковості на автомобільних дорогах, загалом аварійним ямковим ремонтом ліквідовано 792,81 м2 . Аварійний ямковій ремонт виконувався холодним асфальтобетоном.

Увага! Враховуючи ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області закликає водіїв бути вкрай уважними за кермом та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху!

Нагадаємо, у випадку різкого погіршення погодних умов із високою ймовірністю утворення транспортних заторів, водії та перевізники можуть перечекати зимову негоду на майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших користувачів доріг на небезпеку.

дорога 7Заздалегідь пересвідчитися у можливості проїзду запланованим маршрутом водії можуть за телефонами цілодобової диспетчерської служби (0462) 661 893 або (0462) 699-566.

Автор: Анастасія КРОПИВНИЦЬКА

Джерело: http://bilahata.net/