Міський голова Олександр Кодола обговорив з настоятелями соборів і храмів та правоохоронними органами питання підготовки та організації Великодніх свят в умовах карантину.

«Здоров’я та життя людей – головна цінність для міської влади, церкви, а також для правоохоронних органів. Ми єдині в цій думці. Тому, напередодні Пасхальних свят, ми повинні скоординувати дії та докласти максимум зусиль, щоб запобігти поширенню COVID-19. Оскільки вся Чернігівська область входить до червоної карантинної зони, зокрема і Ніжин, то необхідно уникати масового скупчення людей в приміщеннях, церквах, храмах та соборах. Наше завдання – забезпечити безпечне проведення прийдешніх свят, призначивши відповідальних осіб. Нам потрібно спільно попрацювати над тим, щоб для всіх вірян нашого міста свята пройшли спокійно, без порушень, а найголовніше – безпечно», — зауважив Олександр Кодола.

Очільники церков запевнили, що зможуть належним чином організувати проведення богослужінь, освячень великодніх кошиків та верби для невеликих груп осіб, забезпечивши дотримання маскового режиму та фізичної дистанції між людьми. Збільшивши службу у часі, настоятелі планують розмежувати вірян, щоб не допустити масового скупчення людей, а також пропонують долучитись до спільної молитви через онлайн трансляцію.