29 травня на Ніжинському міському стадіоні «Спартак» було велелюдно і галасливо: тут відбувалися заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей.

Незважаючи на несприятливу погоду, до стадіону прибували і прибували батьки з дітлахами: юними спортсменами, вболівальниками. Здається, жодний куточок чималої території не залишився пустим.

Було приємно бачити і чути, як батьки підтримували своїх донечок і синочків, допомагали переодягатися, створювали їм позитивний настрій, піднімали бойовий дух. На заходи приходили цілими родинами: де – по двоє батьків, де – з бабусями і дідусями. Атмосфера була пречудовою.

Це було велике спортивне дитяче свято, яке об’єднало і малих, і дорослих.

Відбулися наступні заходи: Відкритий кубок міста з пляжного самбо, турнір з міні-футболу для дітей 2015 р. н. та молодше, турнір з міні-футболу серед юнаків 2012 року, Відкритий кубок м. Ніжина з боксу, Відкритий кубок міста з волейболу серед юнаків, Відкрита першість КДЮСШ з легкої атлетики, турнір з шахів, спортивно-розважальний захід «Веселі старти» на надувному батуті.

 На свято завітав заступник Ніжинського міського голови Сергій Смага. Від імені міського голови Олександра Кодоли він привітав учасників змагань, причому, по кожному виду – окремо, а наприкінці ще й здійснив приємну місію нагородження.

Ви би бачили, як раділи дітлахи! Особливо – найменші. «Мамусю, ти все бачила? Ти сфотографувала?», «Тату, у мене ж перше місце!» – зверталися радісні дітлахи до своїх батьків. А потім родини влаштовували цілі фотосесії на добру згадку.

Не менш хвилювалися і досвідчені спортсмени. «Кожного разу переживаю, хоча вже кілька років займаюся спортом», – зізналася учасниця змагань з КДЮСШ перед стартом. «Сьогодні у нас перші змагання на оновленій доріжці, яка є кращою в області», – підкреслив тренер з легкої атлетики Олександр Кремез.

Багато учасників зібрали «Веселі старти» – малеча із величезним задоволенням долала «Смугу перешкод». Було весело всім, навіть тим, хто просто знаходився поруч.

«Змагання пройшли на належному рівні. Щиро дякую міському голові Олександру Кодолі та його команді, тренерам, учасникам змагань, спонсорам (Ніжинський хлібозавод і лабораторний центр «Сінево»), батькам, вболівальникам за підтримку. І нагадую: спортивні заходи до Дня захисту дітей ще не скінчилися: чекатимемо усіх 1 червня у парку Шевченка», – підкреслив  начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Ніжинської міської ради Павло Глушко.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук