Олександр Порядинський, який переміг у четвертому сезоні шоу «Х-фактор», запам’ятався українському глядачеві 15-річним підлітком з неймовірними вокальними даними.

За останні півроку артист показав вражаючий результат схуднення. Сашко скинув майже 70 кілограмів завдяки спорту та захопленню екстримом.

Нещодавно співак виступив у ролі моделі в стильній фотосесії для ательє «Императорский портной» у Києві, в якому шили костюми для семи глав різних держав, у тому числі і для трьох президентів України. Вартість пошиття вбрання в ательє стартує від $1100, а найдорожчий костюм, який доводилося шити власнику ательє, кравцю Стіву Кріплані, оцінюється в $30 тисяч.

Власника ательє і знаменитого іміджмейкера Стіва надихнули зовнішні зміни співака, які сталися з ним за рік. За словами кравця, він запам’ятав Сашка вгодованим підлітком, а зараз це абсолютно інша людина.

«Я люблю цілеспрямованих людей, і мені здається, Сашко саме такий. Як іміджмейкер можу сказати, що йому дуже йде класичний стиль. Модель Олександра – це смокінг, а білу сорочку можна обіграти за допомогою різних аксесуарів», – вважає Стів.

Олександра отриманий досвід надихнув і змусив уважно відноситися до вибору свого образу.

«По-перше, я дуже радий знайомству зі Стівом! Тепер я знаю, які моделі і кольори мені личать. Через особливості фігури дуже важко часом підібрати ідеальний костюм, тому шити на замовлення – це вихід. А тут важливо те, що ще на етапі зняття мірок ти можеш вибрати всі складові майбутнього костюма: від кольору тканини і підкладки до ґудзиків і ниток. Виступати в речах від ательє, де обслуговуються президенти, подвійно приємно. Під час зйомок я намагався уявити себе президентом, щоб краще вжитися в роль. У таких костюмах самооцінка, дійсно, підвищується», – ділиться співак.

Відзначимо, що в ательє для бізнес-еліти «Императорский портной» шили свої костюми багато представників шоу-бізнесу, імена яких тримаються в таємниці. Серед зразків з десяти тисяч тканин тут можна знайти найдорожчу в світі тканину з діамантовою крихтою і нитками із справжнього золота.

Особливістю ательє є те, що всі речі шиються за індивідуальними кресленнями. На кожен пошитий костюм наноситься ім’я замовника – колір і розмір шрифту обговорюються індивідуально.

За рейтингом, компанія входить в топ-10 кращих ательє світу. Це єдине в Києві ательє, всі речі якого мають довічну гарантію, а також підгонка одягу по фігурі завжди здійснюється безкоштовно, якщо клієнт погладшав або схуд.

Сайт Live 41 media