Чоловік, який кинув гранату на подвір’ї будинку у Новому Бикові Бобровицького району, перед цим вдарив жінку і посварився з односельцем, який заступився за неї. Таку версію подій, які призвели до вибуху гранати, називає Олег Дутий. Він рідний брат травмованого під час вибуху чоловіка.

Зі слів Олега Дутого, його брат живе в будинку, під вікнами якого за столиком сиділа компанія з трьох людей. До них прийшов, щоб попросити розійтися. Один із чоловіків, який відпочивав за столиком, вдарив жінку. Володимир хотів заступитися за неї. Між ними виник конфлікт.

Чоловік, який перед цим вдарив жінку, дістав гранату, кинув її під стіл. Загинули всі троє людей, які відпочивали за столиком – той, хто кинув гранату, ще один чоловік та жінка. Володимир отримав тяжкі поранення.

Вдарив жінку, посварився з односельцем, кинув гранату: подробиці трагедії на Чернігівщині

ФОТО: Суспільне

Вдарив жінку, посварився з односельцем, кинув гранату: подробиці трагедії на Чернігівщині

Сусід Володимира Михайло Ярош бачив момент вибуху гранати. Як він сказав, троє людей загинули одразу після вибуху. А Володимиру викликали «швидку». Односельці носили йому воду, в нього була велика крововтрата. Нині стан травмованого чоловіка тяжкий, його відправили до обласної лікарні у Чернігові.

Чоловік, який кинув гранату, раніше служив в Афганістані, сказав його сусід. Поліція відкрила кримінальне провадження за статею “умисне вбивство”, сказала речниця поліції області Юлія Ковтун.

Нагадаємо, вибух гранати у селі Новий Биків Бобровицького району стався 30 липня о 20.30 на подвір’ї будинку, де відпочивала компанія з трьох людей.

Джерело: Суспільне