Вандалізм впевнено крокує у Ніжині своїми злочинними вчинками та вже давно перетворився на довготривалий серіал з невизначеним кінцем. Протягом 19-20 листопада починаючи з 7-ї ранку у місті сталась ціла низка вандальних актів, про це Ніжин Сіty повідомило КП"ВУКГ".

Громадянин А.йшов з вулиці Об’їжджа, далі по центральній алеї вулиці Шевченка, і до площі ім. І. Франка в прямому сенсі слова – крушив, бив, ламав ногами урни для сміття, витягав сміття та розсипав його вздовж алеї прямо на очах перехожих та мешканців, також за таким зайняттям його бачили на вулиці Набережна-Вороб’ївська. Під час своїх варварських прогулянок, громадянин А підійшовши до пам’ятного знаку Афганцям Ніжинщини, що знаходиться у сквері на розі вулиць Т. Шевченка і 3-й мікрорайон глумився над ним та розкидав покладальні вінки та квіти, і що саме прикре, ні один з мешканців не завадив вандалу і навіть не викликав наряд поліції!

По факту -  просто безліч вандальних злочинів і, що саме цікаве, безкарних. Досі шукають зловмисників, що понівечили знак «Я люблю Ніжин», що побили ліхтарі в сквері ім. Ю.Лисянського, що вкрали та розбили пам’ятник М. Бернесу, що крадуть дорожні знаки, баки для сміття, листи профнастилу та інше.

Скільки разів перекидали та ламали дерев’яний туалет, що знаходиться у парку Незалежності? Всі мабуть вже забули як у сквері ім. М. Гоголя намагались поцупити ланцюги, а у сквері ім. Ю. Лисянського – якір. Нещодавно було пошкоджено ліхтар освітлення на площі ім. І. Франка. І таких прикладів дуже багато! Що це? Особистий протест? Вияв неповаги до громади? Безвідповідальність та зневага до громадського майна?

Слід зрозуміти, що такі хуліганські дії спрямовані насамперед проти мешканців Ніжина та культури міста, а розквіт злочинності завжди починається з малого. Найстрашніше, що не відомо скільки ще буде таких варварських актів і коли вони припиняться, а також ніхто не знає, який об’єкт для наруги виберуть черговою жертвою вандалізму. Якщо зволікати та допускати неусвідомлене заохочення шляхом не реагування на такі дії, то Ніжин може втратити репутацію тихого та доброго міста з привітними жителями.

Джерело: Ніжин.City