Хочу зачинити на засув це примхливе почуття в своїй душі і сповна насолодитися їм. Хочу приспати розум і віддатися почуттям. Нехай вкрадуть мене і заберуть з собою, може, тоді я стану дійсно щасливою.

OvHBdE-gT8I
Набридло проводити паралелі. Чому не провести пряму у своє життя?
Втомилася уявляти; наодинці вдовольнятися фальшивими ілюзіями.
Думками не осягнути кохання, його треба відчувати. Кінчиками пальців. Гарячими губами. Не важливо...
Я хочу бути коханою. Знати, що я — невід'ємна частинка когось іншого. Бачити, що йому потрібна. Чути, що дійсно кохана. Не хочу говорити «я», хочу, щоб були тільки «ми». Ми — і нікого більше не треба.
Я хочу насолоди. Взаємної насолоди. Хочу разом із ним шукати її у щоденних дрібницях. Хочу пити гаряче какао з молоком і споглядати, як тануть зефірки-подушки, а потім кінчиком ложки малювати візерунки... Сердечка, зірки...
Хочу танцювати... Ловити найрізноманітніші ритми разом із ним. Легко й невимушено рухатися під улюблені мелодії. Що може бути прекрасніше?..
Якби можна було довго-довго блукати пустими вулицями. Чи не пустими? Адже ми поруч один з одним. Цього вже достатньо.
Хочу триматися за його руку, яка міцно огортає мою і відчувати себе маленькою дівчинкою. Його дівчинкою.
Хочу довгих розмов. Коли ділишся найцікавішими історіями свого життя. Даруєш враження. А далі...а далі вогники у очах самі все за себе скажуть.
Хочу обіймів. Коли ваші тіла так близько одне до одного і гаряче повітря між ними затьмарює розум. Тільки я і він...
Хочу тиші. Тиші не навколо, а в душі. Нехай автомобілі зачіпають нас лише світлом від фар, люди — тінню, а світ і далі спішить невідомо куди, я хочу мовчати, дивитися в його очі і тонути, тонути у глибокому океані наших почуттів.
Хочу зачинити це примхливе почуття у своїй душі і не випускати.
Я просто хочу кохати.