При цьому пробує проскочити до парламенту під маскою «Слуги народа»

Кандидат-невдаха Валерий Зуб (за сумісництвом — головний лікар Чернігівського онкодиспансера) пролетів на усіх минулих виборах. Сьогодні він відверто  відверто зізнається,  що пробує пройти в Раду, аби лобіювати інтереси аграрного олігарха Юрія Косюка (!)

Виборчі перегони по 209-му округу на Чернігівщині стають все цікавішими. Так,  кандидат в депутати Валерій Зуб, головний лікар Чернігівського онкодиспансера з неоднозначною репутацією, йде на вибори для того, щоб представляти та захищати інтереси олігарха Косюка, власника великого агрохолдингу МХП.

Такая зухвалість навіть приголомшує: зазвичай кандидати в депутати хоча б обіцяють людям, що будуть представляти інтереси громади та займатися законотворчістю.

Втім, пан Зуб одразу розставив усі пріоритети і чітко пояснив: головне для нього — інтереси олігарха. Люди — в кращому разі на другому місці

«На выборах вас будет поддерживать Юрий Косюк (известный олигарх, председатель правления агрохолдинга«Мироновский хлебопродукт», экс-советник Петра Порошенко, один из богатейших украинцев – ред.)?

– Это действительно так

— Почему именно Косюк? Что вас связывает?

– Я общался с Андреем Кислинским, политологом Косюка. Встречи у нас были в прошлом году. Подружились», — цитує Зуба видання «Черниговская правда»

У минулих складах парламенту депутатів, які змінювали політичну орієнтацію за гроші, журналісти кмітливо називали «тушками». Цікаво, що Валерій Зуб має значний досвід «тушкування.»

Нагадаємо, у 2006 р. Зуб  обирався  депутатом Чернігівської обласної ради від Блоку Юлії Тимошенко. Однак після того, як у 2010 р. президентом став диктатор та злодій Янукович, Зуб швидко змінив політичну орієнтацію: восени на місцевих виборах він обирається депутатом облради вже від Партії регіонів.

Після Революції гідності та зміни влади Валерій Зуб знову змінює погляди і політичні вподобання: у 2015 рік він балотується до обласної ради вже від Блоку Петра Порошенка. Втім необхідної підтримки виборців він не знайшов і депутатом не став. Це — справедлива реакція громадян на постійні спроби Зуба «коливатися разом з лінією партії», як казали у радянські часи.

Нарешті вже у 2019 році, після оголошення дострокових парламентських виборів, Валерій Зуб відкрито каже про те, що йде на вибори від одіозного бізнесмена Юрія Косюка.

Нагадаємо, Косюк є мільярдером, відомим дружбою з Петром Порошенком. Свого часу Косюк витягнув з бюджети країни сотні мільярдів державної допомоги на свій «курячий» бізнес «Нашу рябу».

Валерій Зуб вирішив використати ресурси спонсора-олігарха на повну. Вже у першому своєму пості у Фейсбуці, оголосивши про намір балотуватися, пан Зуб фактично розпочав…. масштабний підкуп виборців. Він заявив, що планує  започаткувати програму, яка “передбачає створення в 209 виборчому окрузі 25 тисяч вакансій помічників-консультантів народного депутата України!”

Згідно Закону, народний депутат може мати до 31 помічника. Отже, в порушення усіх можливих норм закону, пан Зуб спробував розгорнути масований підкуп людей — майбутньою посадою, яку вони ніколи не отримають.

Втім, люди швидко зрозуміли абсурдність схеми Зуба. До того ж почались серйозні закиди щодо того, що підкуп буде проводитися за гроші олігарха.

Зрозумівши, що він відверто «спалився» і розкрив свої зв*язки з одіозним олігархом, Валерій Зуб «перевзувся у стрибку»: зараз він пробує балотуватися до ВР від партії чинного президента Слуга народа.
 
 До речі, є версія, що при цьому Зуб зовсім не відмовився від фінансування з боку олігарха. І вирішив “сісти одним місцем на два стільця”.

Втім, мешканці 209-го округу і всі свідомі громадяни вкрай незадоволені та вимагають від керманичів партії «Слуга народа» відреагувати та виключити Валерія Зуба — потенційну “тушку” олігарха -  з виборчих перегонів.