При цьому одна квартира в Києві зареєстрована на матір і дві — на дружину

43-річний Валерій Давиденко — народний депутат. Переміг на виборах у 2014 році. Обраний по 208 виборчому округу (центр — місто Бахмач. Межі: Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони, частина Ічнянського). Найбагатший серед депутатів-мажоритарників від Чернігівщини, які вже оприлюднили свої електронні декларації. Вказав, що має 1 мільйон 881 тисячу доларів, 4 мільйони 200 тисяч гривень. Разом з маминими 560 тисячами доларів накопили 2 мільйони 441 тисячу доларів готівкою.

Оскільки житла ні в Києві, ні в межах 30-кілометрової зони від столиці офіційно не має, Валерій Миколайович протягом року отримував компенсацію за винайм житла. Про це пише громадський рух «ЧЕСНО».

Згідно з декларацією, Валерій Миколайович володіє лише квартирою в Бахмачі, 44,7 кв. м. Але ж міг напроситися пожити в матері, яка є власницею квартири в Києві площею 75,7 квадратного метра. Дружина, Людмила Нестеренко, має у власності дві київські квартири площею 155,7 та 88,5 кв. м. Людмила Нестеренко у декларації нардепа вказана як «особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі».

З відповіді апарату Ради на запит «Українських новин» — «безквартирним» депутатам передбачено 460 гривень на добу як компенсація за оренду житла або готельного номера. Таким чином, Валерій Давиденко отримував близько 14 тисяч гривень компенсації на місяць.

Олена Гобанова, тижневик «Вісник Ч» №4 (1603), 26 січня 2017 року