На початку осені в зоні проведення АТО побували волонтери з Прилук Руслан Ярошенко та Світлана Половецька (голова громадської організації «Прилуцький Оберіг»). Вже не один рік двічі на місяць прилуцькі волонтери вирушають на Схід України з допомогою від депутата міської ради, Генерального директора ПрАТ «Прилуцький м’ясокомбінат» Артема Рожка.

От і цього разу в район Попасної та Авдіївки доставили м'ясо та вироби м’ясокомбінату, передані Артемом Миколайовичем, а також сільськогосподарську продукцію від Дмитрівської сільської ради Прилуцького району.

Домашні консервації та смачний узвар для українських воїнів приготували господині з громадської організації «Прилуцький Оберіг», яка об’єднує родичів учасників АТО.

Як завжди, радо зустрічали волонтерів на передовій. Особливо теплим видалося спілкування з бійцями 53-ї ОМПБ, де служать прилучани та жителі Прилуцького і прилеглих районів. Бійці перебувають в зоні бойових дій з березня поточного року, тож, звісно, сумують за рідними домівками.

—  Розпитують про події в Прилуках, про новинки, про погоду... Цікавляться всім, — розповідає Руслан Ярошенко. – І дуже дякують за постійну підтримку та допомогу Артему Рожку та всім тим, хто долучається до справи волонтерства у цей складний для України час.

Два дні провели волонтери в гарячих точках Сходу. Коли ж вирушали додому – бійці вийшли провести всім особовим складом. Навіть пес Угольок не полінувався встати рано та прийти разом з усіма, що дуже потішило і волонтерів, і військових.

Повернувшись до Прилук, одразу ж почали готуватися до наступної поїздки а Схід України. Адже вона – не за горами.