13 жовтня у Ніжині відбувся фінал змагань «Спортивний Ніжин – здорова нація», який проходив  серед збірних команд шкіл міста.

Його організатором та ідейним натхненником став народний депутат України Олександр Кодола. Саме за його ініціативи команди, які здобули перемогу у змаганнях, отримали кошти для покращення матеріально-технічної бази для своїх навчальних закладів.

У запеклій боротьбі найсильнішою стала команда НВК №16 «Престиж». Саме вона зайняла перше місце і отримала приз у розмірі 150 тисяч гривень. Почесне друге місце та 100 тисяч гривень отримала команда школи ЗОШ №17. А бронзовим призером змагань стала команда гімназії №3, що дало їй можливість отримати 50 тисяч гривень призових.

Нагадаємо, проект розпочався 22 вересня і проходив у три етапи. Заявки на участь у змаганнях подали 16 команд-учасниць  усіх загальноосвітніх шкіл Ніжина, серед яких і тривала запекла боротьба. 

Програма змагань передбачала завзяті естафети, вправи на силу і влучність, а також майстерність ефектно проходити складні дистанції та впевнено вести м`яч у ворота суперників. Вирішальні змагання подарували неймовірні емоції командам, їх палким уболівальникам та численним гостям спортивного свята.

Чудовим стимулом для спортивної боротьби був призовий фонд у розмірі 350 тисяч гривень, залучених народним депутатом з фонду соціально-економічного розвитку, за які змагалися найсильніші команди навчальних закладів, які пройшли у фінал та напівфінал. Крім цього, за ініціативи Олександра Кодоли, до призового фонду було залучено ще 80 тисяч гривень, розділених між собою командами, які не вийшли з першого кола змагань.

За словами ініціатора проекту Олександра Кодоли, пілотний проект, який відбувся у Ніжині, має усі шанси для подальшого продовження та стати гідним прикладом для наслідування серед інших міст України.

«Такі змагання не тільки пропагують здоровий спосіб життя серед дітей, а й сприяють покрашенню комунікації між батьками та вчителями шляхом залучення їх до спільних заходів.

Щирі емоції, якісна підготовка школярів та їх азарт яскраво продемонстрували, що нам вдалося зробити перші кроки, аби Ніжин став дійсно спортивним містом. І головне зараз – докласти максимум зусиль для того, щоб натхнення від перших спортивних досягнень стало гідним стимулом для дітей бути сильними і фізично підготовленими. Адже від цього залежить можливість здобувати подальші перемоги та зростати майбутніми чемпіонами як у спорті, так і у дорослому житті», — зазначив народний депутат.

 

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли