«Цього року я продовжую залучати кошти на розвиток свого 209 виборчого округу. Нещодавно Кабінет міністрів України прийняв рішення про виділення чергового траншу із  спеціальної депутатської субвенції на соціально-економічний розвиток територій. Ці кошти будуть спрямовані для реалізації наших спільних з громадами соціально-важливих проектів в окрузі: на розвиток інфраструктури населених пунктів, допомогу навчальним закладам, закладам охорони здоров’я тощо. Зокрема цього року у Варвинському районі ми за пропозицією громади району плануємо зосередитися на вставленні сучасних капітальних металевих зупинкових комплексах у населених пунктах району. Для цього виділено 500 тисяч гривень», — повідомив народний депутат України Олександр Кодола.

Зокрема сучасні об’єкти благоустрою –  сучасні зупинки з’являться за сприяння депутата у Варві, Калиновиці, Леляках, Воскресенському, Журавці, Макушиці, Світличному. Крім того у Журавці буде встановлено сучасний дитячий майданчик.

Нагадаємо, що за 2016—2017 рр. на розвиток Варвинського району народний депутат України Олександр Кодола залучив 4,3 мільйони гривень з державного бюджету.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли