CANactions і Western NIS Enterprise Fund вдруге поспіль проводять конкурс малих грантів DreamActions серед урбаністичних проектів. Отримати максимум $ 5000 на реалізацію проекту зможуть 10 переможців конкурсу з конкретними проектами перетворення в українських містах, реалізацію яких можна буде закінчити до 1 липня 2017 року.8a8e23b2303b38cf8bd4a2072fbe3e8b

«Мета конкурсу — стимулювати ініціативних громадян до реалізації практичних міських проектів в різних напрямках, таких як міська економіка, екологія міста і міське управління; культура і спадщина; освіта, інфраструктура і міська навігація », — повідомили в Western NIS Enterprise Fund.

Деякі з умов участі в конкурсі:

  • одна організація або фізична особа-координатор може подати на конкурс тільки один проект;
  • проект повинен бути націлений на реальні і конкретні результати, а також вирішувати міські проблеми, а не усувати їх наслідки;
  • цілі проекту повинні бути некомерційними, а також не пов'язаними з політикою або релігією;
  • проектна пропозиція повинно бути актуальною і суспільно значущою;
  • до проекту обов'язково залучати для співфінансування локальних стейкхолдерів: представників громадянського суспільства, бізнесу і влади;
  • проект повинен втілюватися на території України для поліпшення якості життя місцевої громади.

 

«За результатами першого конкурсу ми побачили, що актуальними є проблеми мобільності людей з інвалідністю, переосмислення покинутих будівель, облаштування шкільних дворів, сортування сміття. Ми хочемо підтримати активних громадян, які не чекають змін, а готові їх створювати », — зазначила Ірина Озимок, керівник програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund.

Заявки прийматимуть до 29 листопада 2016 на сайті конкурсу, переможців оголосять до 20 грудня 2016.

Перший конкурс DreamActions проводився в Україні в січні-березні 2016 року. Тоді в ньому взяло участь 262 проекту, серед яких обрали 7 переможців. Один з них — шкільний майданчик, проект якої діти намалювали в Minecraft.

CANactions — заснована в Києві в 2008 році освітня платформа, спрямована на популяризацію інноваційних концепцій і практики в архітектурі та урбаністиці.

Western NIS Enterprise Fund був заснований в 1994 році на кошти уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це перший в Україні і Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом $ 150 млн. За 12 років фонд інвестував $ 168 млн в 118 компаній.

ain.ua