Черговий прикрий випадок трапився в парку Шевченка напередодні минулих вихідних: на  новій споруді, яку відбудували на місці попередньої, захаращеної, біля нещодавно відкритого скейт-майданчика, з’явився «автограф» невідомого автора. Про це на оперативній нараді при Ніжинському міському голові 14 червня повідомив керівник Муніципальної варти Ніжина Вадим Лаврінець.

Ви тільки подивіться, наскільки «креативна» ніжинська молодь – розважаються, як можуть: незабаром після відкриття скейт-майданчика, під час патрулювання парку Муніципальна варта Ніжина виявила надписи на нових сидіннях; днями майстер дільниці утримання парків та скверів комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Ярослав Білан спіймав «на гарячому» неповнолітніх хуліганів, котрі вкидали автомобільні шини у водойму, яка знаходиться в парку Шевченка.

Працівники Муніципальної варти, як в першому випадку з «автографами» на сидіннях, так і в даному випадку, провівши певну оперативну роботу, швидко вирахували автора надписів на жовтій споруді біля скейт-майданчика. Батьки «креативного» підлітка придбали фарбу, а він сам – в якості покарання – був змушений взятися за пензлика. З неповнолітнім розбишакою проведено роз’яснювальну роботу. Він попросив пробачення та пообіцяв більше не «креативити».

В черговий раз виникає питання: хлопці, ну що, вам дійсно немає чим зайнятися?! Для вас же відкрили скейт-майданчик, «Смугу перешкод». Ні, хочеться якихось пригод.

Запам’ятайте: від Муніципальної варти не втечеш! Тому краще скеровуйте свою енергію в потрібне русло.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора та КП «ВУКГ»