Загальноосвітня школа I-III ст. №4 Носівської міської ради ліквідовується. Таке рішення сьогодні прийняла Носівська міська рада більшістю голосів. 16 депутатів від фракції “Наш край” на чолі з міським головою Володимиром Ігнатченком проголосувіали “за”, “проти” — 5 голосів від депутатів “НАРОДНОГО ФРОНТУ”.

Вочевидь таким чином міська рада вирішила ліквідувати одну школу, щоб відкрити іншу — легендарний носівський багаторічний довгобуд ЗОШ №5, будівництво якої знаходиться на фінальній стадії.

Депутат Носівської міської ради, екс-міський голова Носівки Іван Пугач намагався переконати колег-депутатів знайти інші, не такі радикальні, шляхи переведення колективу та учнів ЗОШ №4 до нової школи.

“На сьогодні школа №5 ще не введена в експлуатацію. Чи відбудеться це до початку нового навчального року — невідомо. Навіщо поспішати і ліквідовувати навчальний заклад, який нормально працює, в умовах такої невизначеності?”- говорить Іван Пугач.

Проти такого рішення міськради виступає і профспілка освітян.
“Ми будемо оскаржувати таке рішення, воно суперечить інтересам педагогічного колективу та учнів школи №4. На сьогодні школа №5 не готова приймати учнів, там тривають роботи, коли вони закінчаться — невідомо. Всі ми знаємо, як довго будувалася ця школа, і немає гарантії, що її введуть в експлуатацію ще цього року.
А що робити в такому випадку педагогічному колективу ЗОШ №4, учням та їх батькам? Наприклад, в умовах ліквідації навчального закладу не можна зараховувати учнів до першого класу. То що ж робити батькам майбутніх першокласників, шукати школи в інших районах міста?” — піднімає болючі питання голова Носівської районної профспілки працівників науки та освіти Олена Друзь.

На сьогодні колектив ЗОШ №4 складається з 52 працівників, школу відвідують 330 учнів.

Народний депутат України Олександр Кодола, добре знайомий з колективом ЗОШ №4, який неодноразово бував у цьому навчальному закладі під час робочих поїздок до Носівки, також не підтримує скоропоспішніх рішень.

“Вочевидь правильним рішенням було б добудувати і ввести в експлуатацію ЗОШ №5, а потім вирішувати подальшу долю школи №4. У будь якому разі, завжди підтримуватиму права та законні інтереси педагогічного колективу та учнів ЗОШ №4”, — підкреслив