В Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя 2-го липня найкращим випускникам урочисто вручили дипломи з відзнакою. Свято відбулося за традицією в актовому залі Гоголівського корпусу. Цьогоріч НДУ закінчили 67 студентів, які за старанність отримали дипломи з відзнакою, і це найбільше за останні три роки.

Олександр Кодола, який був у числі запрошених поважних гостей, тепло привітав карщих випускників, побажавши їм вдалої реалізації своїх життєвих планів на рідні землі.

«Я знаю, що кожен студент гоголівського університету назажди закарбує у своїй пам’яті слова девізу «Labore et zelo» — «Працею та старанням». Завдяки своїй праці та своєму старанню ви сьогодні отримали дипломи з відзнакою про закінчення університету. Я вас вітаю! Але еще один привід подумати над тим, на які цілі спрямувати свої зусилля і здобуті знання. Адже ваша доля, доля ваших родин, доля ваших міст і сіл, і зрештою доля всієї нашої України тепер залежить від вас! Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна! Хотів би, щоби ви реалізували себе в рідній країні. Давайте разом змінювати Україну на краще!», — наголосив депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли