29 березня в Ніжині відбулась робоча нарада з питань благоустрою міста Ніжина. Серед питань, які обговорювалися, було і  питання благоустрою території від Ощадбанку до ТЦ «Гермес» та встановлення іноваційної архітектурно-паркової композиції “сонячне дерево”.

Кошти на благоустрій території біля ТЦ «Гермес» та встановлення “сонячного дерева” вже виділені з державного бюджету України завдяки ініціативі народного депутата України Олександра Кодоли. Арт-композиція з сонячними батареями не тільки прикрашатиме територію, але й буде освітлювати її та роздавати wi-fi. Крім того, завдяки USB-виходам,  кожен бажаючий зможе підзарядити свої гаджети.

Встановлення “сонячних дерев” – це проект Олександра Кодоли із розвитку інфраструктури населених пунктів його виборчого округу. Зокрема в Ніжині це вже друга така архітектурно-паркова композиція. Перша з`явилася в березні на території біля університету ім. М. Гоголя. Також оцінити можливості інноваційного дива вже можуть мешканці Носівки, Лосинівки, Варви, Срібного, Мрина та інших населених пунктів виборчого округу. Олександра Кодоли.

«Я дуже хочу, щоб наш Ніжин виглядав сучасним європейським містом. І вважаю за необхідне, щоб у ньому з’являлися інновації, які будуть корисними та цікавими для його мешканців. Я і надалі буду реалізовувати проекти в Ніжині, спрямовані на розвиток міста. Майбутнє – за інноваціями!» — переконаний Олександр Кодола.

На фото: “Сонячне дерево” раніше встановлене у Носівці