9 січня в малій залі міськвиконкому відбулась нарада керівників комунальних підприємств під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника.
На засіданні розглянули два звернення жителів міста щодо постачання тепла та гарячої води до осель – ніжинки повідомили про невідповідність нормам температури повітря та гарячої води в їхніх квартирах. Григорій Миколайович дав доручення відповідним службам вивчити проблему, зробити акт обстеження, виявити й усунути причину.
Також на нараді розглянули можливі варіанти табличок із назвами вулиць та нумерацією будинків. Нагадаємо, що на минулій нараді з благоустрою було надано протокольне доручення управлінню житлово-комунального господарства та будівництва зробити кошторис по замовленню та встановленню табличок у центральній частині міста.
Також, 9 січня обговорили питання проблемного розташування незаконно встановлених МАФів по вулиці Шевченка. На власників торгових точок неодноразово складали приписи, але вони й надалі ведуть торгівлю.
За матеріалами Ніжинської міської ради