Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Чернігівської області на 2016рік з 24 по 26 травня Державною службою надзвичайних ситуацій України проводилось командно – штабне навчання з органами управління та силами оперативного реагування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. В  Ніжині відпрацювання умовних завдань розпочалось з 6 години 25 хвилин 25 травня з учбового збору керівного складу органів управління для відпрацювання дій по ввідній «Загроза терористичних актів».
DSC_0212-1024x691
У зв’язку з чим розпорядженням міського голови всі сили цивільного захисту міста були умовно приведені в режим підвищеної готовності та створені відповідні робочі органи для подолання наслідків терористичних актів. Всім установам, організація та суб’єктам господарювання було доведено вимоги розпорядження міського голови щодо алгоритму дій посадових осіб на випадок виявлення вибухових пристроїв або інших проявів терористичної діяльності.
DSC_0230-1024x612
26 травня відпрацьовувались дії служб оперативного реагування в разі виникнення умовної аварії з розливом аміаку на філії «Ніжинський міський молокозавод» ДП «Аромат» та в разі вибуху газу в багатоквартирному будинку по вул. Прилуцька.
DSC_0396-1024x687
Посадові особи Державної служби надзвичайних ситуацій України та управління ДСНС України у Чернігівській області позитивно оцінили підготовку до дій в разі виникнення техногенних аварій членів міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, міської комісії з питань евакуації,  а дії спеціалізованих служб цивільного захисту по організації аварійно – рятувальних, аварійно – відновлювальних робіт визнали такими, що відповідають вимогам  керівних документів.
Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення