У наметовому містечку під будівлею Верховної Ради відбулися сутички, вранці 27 лютого.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Протестувальники закидають силовиків під Радою камінням. Крім того, активісти накидали шини під будівлю Ради.

Зараз під українським парламентом не спокійно, часто чутно вибухи.

За інформацією кореспондентів, в бійці під Радою зійшлися правоохоронці та активісти, які вимагають підвищення пенсій військовослужбовцям. Одна із сторін застосувала сльозогінний газ.


Нагадаємо, Верховна рада України на пленарному засіданні якраз сьогодні, 27 лютого, має розглянути питання щодо соціального захисту військовослужбовців. Зазначимо, раніше повідомлялося, що поліція виявила зброю на фільтраційних пунктах біля наметового містечка під Верховною радою.


Наметове містечко стоїть біля парламенту з 17 жовтня 2017 року, учасники протесту вимагають скасувати недоторканність народних депутатів, створити антикорупційний суд, змінити виборче законодавство і прийняти закон про імпічмент президента. В кінці листопада в центрі Києва під будівлею Верховної ради України згорів намет протестувальників, постраждалих в результаті інциденту немає.

Як повідомляв портал “Знай.ua“, прем’єр-міністр Володимир Гройсман наобіцяв українцям “золоті гори“, зокрема що стосується пенсій, за словами глави уряду, вже в березні-квітні цього року військовослужбовці отримають підвищені пенсії.

Джерело: Нежатин