В селі Крути Ніжинського району на вулиці Незалежності з’явилися новенькі світлодіодні світильники. Це черговий крок до вирішення проблеми освітлення села, який став можливий завдяки допомозі народного депутата України Олександра Кодоли. Про життя в селі, про те, що треба робити в першу чергу для змін на краще, говорили мешканці Крут під час зустрічі з народним депутатом України Олександром Кодолою під час його робочого візиту до села 18 квітня.

Олександра Кодолу у Крутах добре знають, за час своєї каденції він неодноразово бував у цьому населеному пункті, долучався до вирішення проблем села.

 «Ми добре знаємо нашого депутата,  і не тільки тому, що бачимо його по телевізору. Ми підрахували, за останні три роки він допоміг нашому селу майже на 1 мільйон гривень. Такої допомоги та уваги Крути не пам’ятають від жодного депутата. Це і ремонт сільського будинку культури, це і дитячий та спортивний майданчики, закупівля меблів для дитячого садка і школи. Відновили освітлення на вулиці Незалежності, встановили нові світлодіодні світильники, будемо встановлювати автобусні зупинки, такого при жодному депутатові не було, — говорить сільський голова Крут Віктор Македон.

 «Проблему відсутності освітлення ми відчували дуже давно, — бідкалися селяни під час зустрічі з Олександром Кодолою. — Уявіть, як важко добиратися додому в темряві у вечірній час. Але тепер наша вулиця оживе, чому ми щиро раді».

Зустріч була хоч і короткою, але змістовною, адже поговорити з депутатом було про що. Зокрема сьогодні крутянців дуже хвилює майбутнє створення об’єднаної територіальної громади. Майбутня Крутівська громада вже є в перспективному плані, до Крут планують приєднатися ще декілька довколишніх сіл Ніжинського і Борзнянського районів. Але нові перспективи – це й нові проблеми.

Народний депутат заспокоїв селян.

 «Із створенням громади, ви не тільки зможете самостійно розпоряджатися коштами громади. Ви отримаєте від держави серйозні дотації, які дозволять вам вирішити значну частину проблем.  Таких, наприклад, як капітальний ремонт даху вашої школи. Змін не треба боятися, адже усі проблеми можна вирішити, коли взятися за справу разом», — переконаний Олександр Кодола.

Під час поїздки до Крут депутат завітав і до найменших мешканців села – вихованців місцевого дитячого садочку.  Тут також добре знають Олександра Михайловича За його сприяння в неподалік садочка з’явився сучасний дитячий майданчик, в групах садочка новенькі меблі.

В середній школі, яка розташована в одному приміщенні з садочком, також раділи зустрічі з депутатом, який завітав на урок до першокласників. У дітей якраз був урок трудового навчання, школярі старанно вирізали з кольорового паперу аплікацію «Я люблю Україну».

 «Це дуже добре, що наші діти з самого малечку виховуються як справжні патріоти своєї країни. Адже саме для цього ми й працюємо», — наголосив народний депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодол