День знань в Україні давно став народним, і навіть можна сказати, родинним святом. А на родинні свята запрошують найбільш близьких людей, Саме таким близьким для ніжинців є народний депутат України, представник Ніжина у парламенті Олександр Кодола. Він із задоволенням відгукнувся на запрошення ніжинців і взяв участь у урочистій лінійці  в ЗОШ №14 та  завітав на свято до дитячих садків № 13 та № 21.

В школі №14 Олександр Кодола тепло привітав педагогів, батьків та учнів школи із початком нового року, і зазначив що бачить одним із свої пріоритетів підтримку сфери освіти, адже найкращі інвестиції, це інвестиції у дітей, в їх освіту, а значить —  в майбутнє.

«Як  депутат, я голосую в парламенті за усі законодавчі ініціативи, що стосуються розвитку і реформування освіти, підтримки наших педагогів. Саме  тому я проголосував за бюджет 2017 року, бо у ньому було передбачено суттєве підвищення заробітної плати нашим учителям. Як депутат я роблю все можливе задля покращення  матеріально-технічної бази шкіл, садочків та підтримки учнівської молоді у своєму виборчому окрузі. Із залучених мною минулого і цього року в розвиток округу коштів значна частина кошті пішла саме на підтримку закладів освіти . Ви бачите, що у місті встановлюються нові дитячі майданчики, реконструюється басейн, відкрито нові комп’ютерні класи закуплено десятки одиниць сучасної комп’ютерної техніки, яку отримали усі школи міста, у тому числі і ваша школа», — розповів Олександр Кодола.

Нагадаємо, що минулого року завдяки депутату школа отримала новий відео проектор з екраном. А цього року ним заплановано виділення школі з фонду соціально економічного розвитку , ще 100 тисяч гривень на закупівлю комп’ютерної техніки.

 Також народний депутат ознайомився із планами місцевої влади щодо облаштування на базі школи №14 пункту сімейної медицини та дитячого садка, яких так потребують жителі мікрорайону. Олександр Кодола пообіцяв свою підтримку усім корисним починанням на благо ніжинців.

Першого вересня можливо найбільш теплими і світлими для депутата стали зустрічі із наймолодшими жителями Ніжина у дитячих садочках № 13 та 21. В садочку №21 депутат взяв участь у відкритті центру розвитку та розваг «Крок назустріч» для дітей з вадами, а садочку №13 із задоволенням послухав виступи юних талантів на святі «Здрастуй вересень, срібний вереснь». До речі, за планами Олександра Кодоли цього року цьому садку повинен з’явитися новий дитячий майданчик.

«Шановні вихователі та педагоги. Перше вересня — початок нового учбового року, свято і одночасно черговий виклик вашій професійній майстерності. А у вас вона особлива, адже ви працюєте з найменшими дітками, які тільки починають пізнавати світ. І від того, як вони будуть підготовлені до сприйняття світу, подальшого навчання залежить їх  освіта та розвиток. Тому я з особливою теплотою висловлюю слова вдячності за вашу щоденну напружену педагогічну працю. Дорогі діти, бажаю вам щастя, добра, і щоб кожен день проведений вами у садочку зажди був наповнений новими відкриттями, радістю та щирим сміхом. Дорогі батьки, тільки від нас з вами, нашої спільної роботи, залежить, те, яке майбутнє буде у наших дітей, Я хочу, щоб кожен на своєму місці, я як депутат, місцева влада, педагогічні колективи, ви, як сумлінні члени громади, не залишалися байдужими і робили все можливе, для розвитку та підтримки кожного дитячого садка, школи, освітнього закладу», — наголосив Олександр Кодола у своєму виступі під час свята.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли