Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області повідомляє про намір передачі «алкогольних» апельсин та наркотичного дезодоранту в зони, що охороняються співробітниками установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області.1469549032_160726orange1(1)

В Новгород-Сіверській установі виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 31) під час прийому посилки одному з ув'знених, у трьох апельсинах було виявлено рідину з характерним запахом спирту, ємністю 100 грам.

Заборонені предмети було вилучено, а на громадянку, яка намагалась скоїти дане правопорушення складено протокол про адміністративне правопорушення та матеріали направлено до суду.

Минулого тижня подібне правопорушення намагалия скоїти і в Чернігові. До слідчого ізолятору була принесена передача ув’язненому. Під час її огляду привернув до себе увагу кульковий дезодорант, в якому виявили ємкість з під лікарського засобу «Нафтизин», в середині якого знаходилась речовина коричневого кольору невідомого походження. По каналу 102 було викликано слідчо-оперативну групу поліції, де в присутності понятих проведено вилучення та документування даного факту.