Рух поїздів тимчасово припинено.

“Укрзалізниця” закрила три перегони для руху поїздів через вибухи на технічній території військової частини поблизу селища Дружба у Чернігівській області.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

“Одразу після отримання інформації про займання та детонування боєприпасів у військовій частині у Чернігівській області “Укрзалізниця” закрила рух поїздів на трьох залізничних перегонах: Августівський – Коломійцеве, Августівський – Ічня та Коломійцеве – Прилуки”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, через станцію Августівський 9 жовтня, згідно з графіком руху поїздів, передбачено курсування трьох пар приміських поїздів.

Окремо у компанії наголосили, що вночі зі станції Гребінка на станцію Прилуки виїхав пожежний поїзд.

Нагадаємо, інформація про вибухи надійшла 9 жовтня о пів на четверту ранку.

Вибухи сталися на військовому 6-му арсеналі на технічній території, на складах зберігається орієнтовно 88 тис. тонн боєприпасів. На місці працюють надзвичайники, військові, правоохоронці. Масово евакуйовують людей в радіусі 16 кілометрів. Перекриті три дороги державного значення та авіапростір в радіусі 30 кілометрів. На території всієї Чернігівщини, особливо на кордоні, посилені заходи безпеки.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 425 (Недбале ставлення до військової служби, яке спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці) Кримінального кодексу України.

Джерело: nizhynnews