Укрпошта спільно з онлайн-платформою AliExpress та логістичною компанією Сainiao розробляють новий продукт з частковим трекінгом для економічної доставки. У прес-службі Укрпошти запевнили, що новий спосіб відслідковування доставки лишатиметься максимально привабливим за ціною навіть для найдешевших масових товарів. В деяких випадках трекінг буде безкоштовним.ukrposhta-1

«Додаткове економне рішення, яке буде запущено нами спільно з нашими партнерами найближчим часом, буде особливо цікавим продавцям недорогих масових товарів», – йдеться в повідомленні Укрпошти.

Напередодні стало відомо, що китайський онлайн-рітейлер AliExpress змінює політику доставки замовлень до низки країн, в тому числі й до України. В Укрпошті пояснюють, що самі покупців не відчують зміну вартості доставки, при цьому звична опція безплатної доставки для багатьох товарів залишиться.

Починаючи з 7 лютого, продавці на AliExpress повинні присвоювати всім відправленням трекінг-номери для відстеження в поштових системах (раніше вони могли відправляти також і прості відправлення, які неможливо було відстежити). Такими чином у AliExpress хочуть запобігти випадкам шахрайства з боку як покупців, так і продавців.

Нагадаємо, наприкінці 2016-го «Нова пошта» спільно з китайським логістичним оператором SF Express запустили послугу експрес-доставки з Китаю в Україну.

Джерело: watcher.com.ua