Злочин стався на перехресті вулиць Незалежності – Синяківська, невідомими особами (ою) було вкрадено знак дорожнього руху 2.1. «Дати дорогу». Про це повідомило підприємство ВУКГ на своїй сторінці в соціальній мережі. 

Цей знак повідомляє учасникам дорожнього руху, що вони повинні дати дорогу транспортним засобам, що під’їжджають до нерегульованого перехрестя по головній дорозі. Також цей знак входить в категорію важливих та пріоритетних знаків щодо регулювання дорожнього руху.

Натомість, тепер там стоїть один голий стовп, а відсутність знаку наражає на небезпеку проїзду перехрестя як водіїв, так і пасажирів та пішоходів…

Давати оцінку скоєному можна з різних сторін, але як що узагальнити, то це не тільки злочин спрямований на загрозу життю людей, а й прояв дикого вандалізму. Нанесено збитків близько однієї тисячі гривень.

22 серпня працівниками комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» було встановлено 3 нових знаки 2.1. «Дати дорогу» по вулиці Синяківська, перед перехрестями.  І ось вже маємо першу «вдячність» з боку деяких громадян. Скоєння такого злочину підпадає під статтю 185 Кримінального кодексу Украіни і карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

КП «ВУКГ» глибоко обурена скоєним черговим актом вандалізму та закликає правоохоронні органи знайти правопорушників та притягти їх до кримінальної відповідальності.