Народний депутат, заступник Глави Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС — Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ) Олександр Кодола бере участь у засіданні Комітетів ПА ЄВРОНЕСТ, який 11-14 лютого відбуваються у столиці Грузії Тбілісі.

Лютневе засідання Комітету ПА ЄВРОНЕСТ присвячене питанням економічної інтеграції, наближення правових норм та конвергенції з політикою ЄС та ​Комітету ПА ЄВРОНЕСТ з соціальних питань, освіти, культури та громадянського суспільства.

«Ми мали можливість обмінятися думками щодо спільного вирішення проблем безпеки в державах-членах ЄС та державах Східного Партнерства, включаючи формування раціональних рішень щодо врегулювання регіональних конфліктів, а також щодо розвитку та співпраці галузі ядерної безпеки та енергоефективності», — прокоментував Олександр Кодола участь української делегації у роботі міжнародної інституції..

За словами депутата,  під час засідання українська делегація вчергове наголосила, що Росія на сьогодні є найбільшою загрозою міжнародній безпеці. Це, мабуть,  єдина країна в світі, яка має конфлікти – гарячі, заморожені чи потенційні – майже з усіма країнами-сусідами. А тому головним завданням міжнародної спільноти — є політичне вирішення проблеми звільнення територій та громадян від Російської окупації.

«Наша делегація як завжди, продемонструвала єдність, а міжнародні партнери висловлюють підтримку нашій країні. Я вкотре підкреслюю, що сьогодні Україні, як ніколи, важливо підтримувати із Європейськими структурами міцні дружні зв’язки. Це не тільки питання економіки і добросусідства, це питання безпеки нашої держави», — наголосив депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли