Збірна України приймає Швейцарію в рамках 1-го туру Ліги Націй УЄФА 2020/21. Телевізійну трансяцію покаже канал «Україна»

На дворі така рання й така тепла осінь, а значить настав час матчів збірної України в такому цікавому змаганні, як Ліга націй. Навіть професійному журналісту важко одразу розібратися, хто, куди і як виходить з нього у великі турніри, але один факт зрозумілий – з нього можна вийти на ЧС-2022. Туди пройдуть всі переможці відбіркових груп, десять других місць потрапить у плей-офф, а ще дві путівки у стики отримають два найкращих переможця груп ЛН з-поміж тих команд, які опинилися поза топ-2 відбіркових груп. Наразі Україна перебуває в квартеті з Німеччиною, Іспанією та Швейцарією, яка й стане нашим сьогоднішнім опонентом.

Збірна України: новачки і експерименти

До першого поєдинку українська збірна підходить із солідним оновленням – в заявці дебютували Бондар, Супряга, Бущан, Михайліченко, Тимчик і Сирота. До розширеного листа у спільноти традиційно виникло багато запитань, але найбільше дивувала відсутність Філіппова – замість другого бомбардира УПЛ викликали низку відвертих баночників, але варто не забувати, що національна збірна не тотожня збірній зірок УПЛ. Зрештою, тренерський штаб, який вивів Україну на Євро-2020 з першого місця, повинен розбиратися в питанні формування заявок краще за будь-яких експертів.
Джерело: Футбол24