Порошенко приступив до скуповування медіа-активів, серед яких телеканали «112 Україна» і NewsOne і  телеканал 1 + 1, який на даний момент належить Ігорю Коломойському.5512d6a5d1893_14

Стали відомі подробиці угоди, що зірвалася, з купівлі телеканалу 112 президентом за посередництва Олександра Онищенка і плани президента України Петра Порошенка, першого заступника фракції «Блоку Петра Порошенка» у Верховній Раді Ігора Кононенка, щодо подальшої медіа-експансії. Про це пише видання «Страна».

Як зазначає видання, останнім часом на ринку ЗМІ ходять чутки про те, що президент Петро Порошенко приступив до скуповування медіа-активів. Згадуються новинні телеканалів «112 Україна» і NewsOne та «1+1». Як запевнило видання, процес дійсно йде.

"Одного разу Порошенко попросив мене купити для нього телеканал «112 Україна», — заявив виданню народний депутат Олександр Онищенко, який зараз переховується від українських правоохоронців у Лондоні. А ще рік тому був більш ніж близький до президента.

За словами Онищенка, таке побажання прозвучало в травні минулого року. Поки тривали переговори про купівлю-продаж Порошенко запропонував підписати меморандум — угоду про наміри, що передбачає пом'якшення інформаційної політики каналу по відношенню до президента — в обмін на допомогу в переоформлення ліцензій телеканалу і зняття з нього санкцій Нацради з телебачення і радіомовлення. Як випливає з документа, «Сторона 2» (телеканал) повинна була забезпечити позитивне висвітлення суспільно-політичних подій в Україні в ефірі телеканалу «112 Україна». А також «пріоритетне право купівлі телеканалу „112 Україна“ за ціною не менше 30 млн доларів при прийнятті рішення про продаж».

dt.ua