відбувся традиційний мистецький захід Ніжинської дитячої хореографічної школи  «Посвячення першокласників у юні музиканти». «Пригоди смурфиків у Королівстві Музики» –   казка, у яку поринули не лише першокласники, а й усі учасники концертної програми, батьки та гості святкового заходу.

Юні першокласники Ніжинської дитячої хореографічної школи  разом зі своїм класним керівником Оксаною Ульянченко під звуки урочистого маршу завітали до святкової зали приміщення АБТ «Ритм» та виконали  цікаву дитячу хореографічну композицію «Веселі смурфики». Щасливі очі  юних обдарувань та щирі посмішки не сходили з їх облич під час виконання свого першого та улюбленого танцю. І все було б чудово, якби у добрій казці не з’явився злий чарівник Гаргамель, котрий зачарував усі музичні інструменти та зруйнував музичний звукоряд. Смурфики-першокласники  протягом усієї казки повинні були пройти незвичайні випробування, щоб зняти злі чари та відновити музичний звукоряд. А допомогли  їм  у цьому  небайдужі помічники – учні Ніжинської дитячої хореографічної школи: першокласники відгадували музичні загадки Гаргамеля, а  їх старші колеги  зображували відгадки   різноманітними засобами вокального, музичного та хореографічного мистецтва.

Так розчаклувати рояль допомогли  Пешко Єлизавета та Ракоїд Марія, учениці класу викладача Колодки І.Є., виконавши на ньому «Пісню королівської охорони» із мультфільму «Бременські музики» композитора А.Гладкова. Скрипковий  ключ, який розпочинає музичний звукоряд, допоміг повернути  Донець Денис, соліст дитячої зразкової вокальної студії «Автограф», виконавши пісню «Карнавал» (викладач Дяконенко І.П.).

Веселі ноти музичного звукоряду з’явилися за допомогою  хореографічної картинки «Ох уж этот Микки» у виконанні Козієнко Ангеліни та Костенка Даниіла (викладач Мірошник І.О.);  дуету сестричок Анни та Вікторії Прокопенко, які виконали «Пісню про морського диявола» із кінофільму «Людина-амфібія» (викладач Камінська Ю.М.); юної вокалістки Кобзар Тетяни  та її мелодійної пісні «Світ в мені, а в світі я» (викладач Евелєкова Т.Д.); пихатого Сеньйора Помідора з балету Карена Хачатуряна «Чіполіно» у виконанні Карпенко Катерини та Барила Павла (викладач Ревенчук В.В.); Вальсу із кінофільму «Петербурзькі таємниці»   у виконанні Лагодної Валерії та її викладача Ганаги А.Г.;  ансамблю скрипалів «Рондо»  під керівництвом  Авер’янової Т.М. та Бобир Л.В. («Тиха ніч»); шумового оркестру «Світанок» під керівництвом Шматок М.В.  та Пампури М.В. («Віночок українських мелодій»); дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Шанс» («Мисливці за привидами», балетмейстер Мірошник І.О.).

Добро перемогло зло: музичні інструменти ожили і заграли, звукоряд відновився, усі чари злого Гаргамеля розвіялися. І на святкову сцену поспішили юні першокласники, які гідно пройшли усі випробування та довели, що вони готові пройти посвячення у юні музиканти Ніжинської дитячої хореографічної школи.

І ось хвилююча мить – урочисте посвячення. Першокласники весело та завзято виконали «Пісню першокласників», отримали традиційні медалі та солодкі подарунки. Тепер вони справжнісінькі юні музиканти Ніжинської дитячої хореографічної школи!!!

На завершення святкового  мистецького заходу прозвучали щирі слова подяки від батьків учнів 1 класу директору Ніжинської дитячої хореографічної школи Тимошенко Г.Л. та  викладачам школи, які вкладають любов та душу в кожну дитину,  надихають та дають змогу пізнавати чарівний світ мистецтва.

Учні 1 класу та їх батьки щиро вдячні усім учасникам мистецького заходу: учням – за прекрасні виступи, викладачам – за професійну майстерність, ведучій Шматок М.В. – за прекрасну казкову атмосферу, Сребранцю В. В., активному члену батьківського комітету школи, за  такого чарівного злого Гаргамеля у його виконанні, та всім  шанувальникам творчого колективу Ніжинської дитячої хореографічної школи.

Від імені учнів 1 класу та їх батьків

Ульянченко О.В.,

класний керівник 1 класу