дитячий майданчик встановлений у Носівці 28 грудня

дитячий майданчик встановлений у Носівці 28 грудня

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли уповноважена поінформувати громадськість про те, що інформація, опублікована журналістом сайту «Чесно» Сергієм Огородником «Передвиборчі гастролі дитячого майданчика від нардепа Кодоли з “Народного фронту”» є неперевіреною і маніпулятивною, а джерелом інформації для цієї новини став лише пост користувача соціальної мережі Фейсбук.

Дійсно в селі Володькова Дівиця Носівського району майданчик було вивезено. Оскільки до села помилково було завезено комплект для малого майданчика, а за проектом мали встановлювати середній, то цей комплект і вимушені були замінити. І вже наступного року в селі буде встановлено майданчик відповідної комплектації. Про що повідомлено сільського голову. Помилки при встановленні дитячих майданчиків дійсно трапляються, так, наприклад, до дитячо-юнацької спортивної школи у Носівці замість спортивного майданчика було завезено – дитячий, і його також потрібно було міняти. Тому не варто політизувати робочі моменти, як би цього комусь не хотілося

Повідомляємо, що за програмою народного депутата Олександра Кодоли з депутатського фонду виділено кошти на встановлення в його окрузі 37 дитячих та спортивних майданчиків. Тільки в Носівському районі та місті Носівка  встановлено вже 7 дитячих майданчиків. Встановлювалися вони до і після виборів до Носівської міської об’єднаної територіальної громади 18 грудня, так що вибори до програми встановлення майданчиків не мають ніякого відношення. Всього майданчики встановлені у селах Мрин, Іржавець (входить до Носівської ОТГ),  Ясна Зірка, Макіївської ОТГ, а також три майданчики в самій Носівці (на вул. Центральній, на вул. Носівський шлях і великий спортмайданчик біля ДЮСШ).

Так само не припинено і фінансування  з депутатського фонду соціально-економічного розвитку для Носівського району і м. Носівка. Зокрема вже після 18 грудня профінансовано: закупівля музичного обладнання для Козарівського сільського будинку культури – 190 тис. грн.; закупівля музичних інструментів для Носівської районної школи мистецтв — 199 тис грн.; закупівля музичних інструментів, сценічних костюмів, обладнання та одягу сцени для Носівського районного будинку культури – 267 тис. грн.; закупівля меблів, постільної білизни та ковдр ДНЗ «Ромашка» с. Хотинівка – 47 тис. грн., закупівля обладнання для навчально-виховного комплексу (школа-дитсадок) с. Дослідне – 40 тис. грн.; закупівля обладнання для Носівської централізованої бібліотечної системи – 30 тис. грн.; закупівля спортінвентарю та спортивної форми для Носівської дитячо-юнацької спортивної школи — 30 тис. грн.

Звертаємося до представників ЗМІ не публікувати неперевірену викривлену інформацію.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли

Фейсбук: у Носівці 28 грудня встановлено новий дитячий майданчик