Протягом минулого місяця працівники КП «ВУКГ» працювали у посиленому режимі, аби до Великодніх свят навести лад у місті: у Ніжині проводились роботи з озеленення міста, пише NizhynNews. В процесі цієї роботи по вулицях, парках та скверах Ніжина було висаджено майже три сотні молодих дерев та кущів. Тим часом комунальники продовжувати ліквідовувати стихійні сміттєзвалища, які виявили у місті.

Обурює те, що це стихійне сміттєзвалище – справа рук самих людей. Час від часу їх масштаби то зменшуються, то навпаки, – збільшуються. Здебільшого люди виносять їх уночі тож впіймати «на гарячому» вдається далеко не всіх. Крім того, не зрозумілим залишається те, що за 300 метрів від сміттєприймального пункту у самісінькому центрі міста, руками ніжинців створюються стихійні сміттєзвалища, які самі ж мешканці і поповнюють з кожним днем. Чому люди, оминаючи майданчики для збору ТПВ та сміттєприймальні пункти, залишають результати своєї життєдіяльності просто в центрі міста?

Згідно з правилами благоустрою взагалі категорично заборонено звалювати на території міста будь-які відходи, створювати звалища. Особливо заборонено не за призначенням використовувати як самі контейнери для збору побутових відходів, так і майданчики, адже ці майданчики розраховані виключно для того, щоб на них розміщувалися контейнери для збору побутових відходів.

В стінах КП «ВУКГ» давно точаться розмови про те, що потрібно рішуче діяти: розробити план дій, який би дозволив виявляти порушників. Адже те, що люди викидають сміття не у спеціально відведені для цього місця, є правопорушенням і карається штрафами.

Автор: Вікторія Коломійченко
Джерело: Nizhyn news
Фото: Nizhyn news